poniedziałek, 31 października 2011

LE 2 WORKSHOP : architekci: Jędrzej Lewandowski i Lilianna Prus.

Le 2 Workshop to pracownia architektów Jędrzeja Lewandowskiego i Lilianny Prus, którzy poprowadzą warsztaty ze studentami w dniach 25 i 26 listopada.

Le 2 Workshop to nowa autorska pracownia architektoniczna założona przez doktorantów Politechniki Łódzkiej Jędrzeja Lewandowskiego i Liliannę Prus.
Doświadczenie Jędrzeja Lewandowskiego zdobyte podczas studiów w Polsce i Szwecji oraz staż w głównej siedzibie firmy Velux w Danii miały szczególny wpływ na charakter tworzonej w Le 2 Workshop architektury. W 2008 roku projekty autorstwa Jędrzeja zostały zauważone przez światowe media za sprawą dwóch nagród i jednego wyróżnienia zdobytych w trzech niezależnych edycjach międzynarodowego konkursu architektonicznego organizowanego przez World Architecture Community.
W ciągu trzech lat projekty jego autorstwa zostały opublikowane przez kilkadziesiąt magazynów drukowanych i internetowych terenie USA, EU i Chin. Jego prace dwukrotnie publikował prestiżowy MARK magazine. Na początku roku 2011 popularny amerykański portal informacyjny Daily Beast zamieścił projekt Domu Na Wodzie autorstwa Jędrzeja w jednym rankingu z projektem domu Bill’a Gates’a. Projekt ten ukazał się też na łamach Hong Kong Oriental Daily News i Newsweek Polska.
W 2011 roku architekci z Le 2 Workshop dołączyli do wąskiego grona polskich pracowni, na które swoją uwagę zwrócił portal World-Architects.com.
Dotychczasowe osiągnięcia pozwoliły architektom projektować dla ludzi i firm szukających dla siebie niestandardowych rozwiązań architektonicznych.
Le 2 Workshop jest oficjalną kontynuacją dotychczasowej pracy włożonej w tworzenie oryginalnej, pełnej pasji i zaangażowania architektury.

www.le2.pl
www.architect.com.pl
info@le2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz